Nech volební lístky doma! Nedávej jim hlas! Zastavme činnost politických stran! Wähler, nicht wahlen! STOP Parteiendiktatur!

28. května 2010 v 18:15 |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
wahlen2
"Křesťan je povinnen dát svůj hlas jen lidem, jejichž víra a program jsou prospěšné všem. Jen od takových veřejných činitelů můžeme očekávat reformu, skutečné zlepšení a veřejné blaho. Nemůžeme čekat moudré a dobré zákony od zákonodárců, kteří jsou Boží nepřátelé či nevěrci. Je hříchem volit nepřítele víry, národa, obecného blaha, poněvadž pak se dobrovolně podílíme na zlu, které taková osoba, je-li zvolena, může způsobit." ("modernistický" Katechismus pro dospělé, Catechismo per gli Adulti, P.G. Alberione, Roma, 1978. str.120)
Pokud zvolíte, volíte dobrovolně anarchický režim politických stran, jež vše zdiskreditovaly v důsledku politických a finančních skandálů, volíte nekompetentnost, nezodpovědnost, korupci, volíte zpackanou nejenom důchodovou politiku, beztrestnost pro zločince nejenom finančních zločinů, volíte STÁTNÍ BANKROT!
Liberálové a levičáci to přivedli na mizinu!
ZVOLTE STABILNÍ REŽIM!
MONARCHII BEZ POLITICKÝCH STRAN!
ZRUŠME POLITICKÉ STRANY A ZADLUŽOVÁNÍ STÁTU!
20 LET POLITICKÉHO AMATÉRISMU A TUNELOVÁNÍ STAČILO!
volby_wahl
 


Komentáře

1 Ladislav Malý Ladislav Malý | E-mail | 28. května 2010 v 18:53 | Reagovat

Využijme svoji Bohem nám danou svobodu a nevolme! Je to naše legitimní právo! Musíme už konečně dát zaprodancům sionismu najevo, že o ně nestojíme!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!