Naděje do budoucna - 19,142,065 Sv. Růženců nemůže být Bohem nevyslyšeno!

16. června 2010 v 17:51 |  Katolická Církev - Katholische Kirche
fellay
Dopis Generálního představeného Kněžského Bratrstva sv. Pia X. , Jeho Excellence Bernarda Fellaye č. 76, z 1. května 2010 nám ukazuje naději do budoucnosti. Biskup Fellay hovoří o neuvěřitelném úspěchu růžencového křížového tažení, o kterém jsme také informovali na našem blogu. Celkový počet sv. Růženců dosáhl počtu 19,142,065 na úmysl provedení zasvěcení Ruska Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Optimisticky hovoří také o probíhajících jednáních mezi FSSPX a Vatikánem i o doktrinálních úskalích, které jsou s tím spojeny. Potvrzuje ještě dlouhou cestu, která stojí mezi FSSPX a Vatikánem. Uvědomuje si, že i přes současné vlny odporu proti papeži a katolické Církvi nakonec síly zla prohrají, i když je zcela jasné, že teprve pronásledování a rozhodný boj mezi silami Božími a silami Prince tohoto světa teprve přijde. Z dopisu je zřejmé, že právě ústřední roli v tomto závěrečném boji hraje Panna Maria, která potře své nepřátele, neboť je strašná jako vojsko pod praporci. (Píseň 6:3) Biskup Fellay poukazuje i na osobu papeže Pia XII., který v souvislosti s prohlášením dogmatu o Nanebevzetí Panny Marie v roce 1950 prozřetelně pozměnil Introit tohoto svátku a vložil do něho citaci z 12. kapitoly knihy Zjevení sv. Jana, která hovoří o vítězné roli Panny Marie... Modleme se i nadále za úspěch jednání mezi FSSPX a Římem a k plnému návratu Říma ke sv. Tradici, která byla v zájmu pokřiveného modernistického aggiornamenta detronizována z posvátných prostor katolické Církve. První vlaštovka, zpět k římské latinské mši svaté, již byla ze strany Svatého Stolce učiněna. Teď je třeba otočit kormidlo bárky Kristovy zpět do vod katolické orthodoxie.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!