Argentina: pro sodomské svazky - Zpráva P. Bouchancourta FSSPX

1. srpna 2010 v 20:26 | FSSPX – DICI N°219 of July 24, 2010 |  Katolická Církev - Katholische Kirche
fsspx
Otec Christian Bouchancourt FSSPX, superior distriktu Jižní Amerika podal zprávu o tom, jak dopadlo hlasování o legalizaci sodomských svazků v Argentině. 15. července , po bouřlivých debatách, ve 4 hodiny ráno, byl schválen z katolického hlediska "neplatný zákon, který nikoho nezavazuje ho uznávat (pozn. redakce MC)" o tzv. registrovaném partnerství osob stejného pohlaví. S tímto zákonem souvisí i možnost, aby si sodomité adoptovali děti. Největší pohromou bylo váhání tzv. "katolických" poslanců. Jediná poslankyně, hlásící se ke katolické Církvi však zdůrazňovala nutnost udržení přirozeného manželství muže a ženy jako jediného svazku požehnaného a chtěného Bohem a Jeho Zákonem. Byla však ocejchována, že je nacistka. Episkopát nereagoval silně, ale spíše fatalisticky. Ukázalo, že platí evangelijní zásada, že děti temnoty jsou prozíravější, než děti světla. :( Laici však ukázali velkou pohotovost a pořádali demonstrace proti tomuto pseudo-rozhodnutí. Největšího faux pas se dopustil kardinál Bergoglio, arcibiskup Buenos Aires, který se raději schoval a nechal přečíst při demonstraci svůj ubohý příspěvek, který byl až příliš indiferentní, nic neříkající. Jak zmiňuje P. Christian, jediný, kdo se paradoxně plně postavil proti sodomii, byl protestanský pastor, který obhajoval práva Boží a Boží přikázání a neslučitelnost sodomských svazků s Božími příkázáními. Distrikt Jižní Amerika bude sloužit mše svaté na odčinění urážky Boží. Většina mší byla sloužena 22. července, na svátek sv. Marie Magdalské, obrácené veřejné hříšnice.

Argentina je první jihoamerickou zemí, kde došlo k tomuto skandálnímu povolení. Argentína si ovšem vybrala špatnou cestu, cestu morální devastace a chaosu. Ať se potom nediví, že příjde na ně nějaká podobná pohroma ve formě např. Kathriny etc. Katolíci však pole nevyklízejí, boj pokračuje na všech frontách a po celém světě i nadále.
 


Komentáře

1 Monarchista Monarchista | E-mail | Web | 5. srpna 2010 v 18:42 | Reagovat
2 Armin Armin | E-mail | 7. srpna 2010 v 0:04 | Reagovat

Inu, modernistické plody II. vat. koncilu vydávají své plody. Klérus prchá do temnot, zřejmě ke svému otci a stádce zůstává opuštěno. Bohu díky za Mons. Lefébvra a jeho bratrstvo.

3 Monarchista Monarchista | E-mail | Web | 7. srpna 2010 v 13:58 | Reagovat

Přesně tak, Bohu díky za msgr. Lefebvra a FSSPX. Je to v současnosti jediná síla, která ještě drží jako celek pevná katolická stanoviska... Rovněž věřím, že jednoho dne katoličtí monarchisté zaplesají radostí až bude arcibiskup Lefebvre povýšen ke cti oltáře. Americký district rozšiřuje na svých stránkách již řadu let modlitbu za beatifikaci msgr. Lefebvra.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!