Důchodová katastrofa se blíží. Katastrophe der Rentenpolitik in Tschechien ist in der Nähe.

19. února 2011 v 17:37 | MC a Novinky.cz |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
duchod
Domníváte se, že Vám pomůže důchodové připojištění na stáří, které si teď jako Husákova generace spoříte?

Ani zdaleka ne. Jestliže se moderní člověk díky medicínským technologiím a udržování života dožívá vyššího věku, potom při odchodu do důchodu v 65 letech Vám vystačí úspory maximálně na deset let. Důchodci očekávají, že budou pobírat penzi zhruba 18 let po odchodu do důchodu, uvádí studie VUPSV. A nedej Bože, aby jste měli zdravotní problémy ve stáří. A co potom?

Potom asi budou házet staré lidi ze skály jako ve starověké Spartě. :( Začíná katastrofa nedozírných rozměrů, kterou dnes bohužel nikdo nevidí. Hlavně, že se dělají nekonečné analýzy za miliony korun a modelují se situace katastrofického scénáře. Tady vidíte jasně, že  liberálně demokratická republika (obecně řečeno) nesoucí si prokletí a zavržení od římských papežů se nedokáže postarat o své staré lidi, protože je rozkradená a neschopná cokoliv vyřešit. O blaho občanů se už dávno nejedná, protože nejsou mimochodem finance. :(

Pamatujete si kolik stojí kilometr postavené dálnice? To jsou ty a podobně špatně vynaložené peníze, které chybí.

Redakce Catholica Monarchia si zabírá lavičky na Střeleckém ostrově v Praze... Jenom aby bylo jasno. :))) Chceme mít výhled na panorama Prahy!

Přečtěte si tento "optimistický článek", ať víte, do čeho jdete. 


Komentáře

1 Paul Max Paul Max | E-mail | 19. února 2011 v 21:15 | Reagovat

Stádo rodičů - sobců, jež odmítlo a zamordovalo své nenarozené děti, musí být potrestáno. Bída ve stáří je teprve začátek.

2 Jan Jan | 20. února 2011 v 21:04 | Reagovat

[1]: Grüss Gott, pane Paule Maxi, srdečně Vás zdravím. Máte naprostou pravdu: v důsledku jde o sobectví dnešních třicátníků-hedonistů, kteří nechtějí mít děti a tím nám pěkně zavařili. Přesto jsem přesvědčen, že i kdyby měli dnešní třicátníci minimálně pět dětí, tak to stejně nepomůže, protože to politikové stejně rozkradou, nebo privátní fondy s úsporami zaniknou, zbankrotují. Takže máme tři problémy: dnešní generaci potřeštěných, hedonistických a nevyrovnaných třicátníků, kteří nechtějí mít rodinu, liberální vládnoucí sebranku, která všechno zruinuje a nepodporuje dostatečně tradiční rodinu a penzijní fondy, které mohou zkrachovat. :-( Zase nám zůstávají ty lavičky na Střelečáku. Takže? :-( Also keine Lösung!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!