Audience u bl. císaře Karla I. - Audienz bei sel. Kaiser Karl I.

11. dubna 2011 v 20:31 | MC |  Habsburská Monarchie - Donaumonarchie


Monarchia Catholica dovoluje si Vás pozvat na tradiční slavnost Audience u císaře Karla I. v roce 100. výročí příjezdu Jejich císařských a královských Výsostí bl. Karla Habsburského a Zity Bourbon-Parmské do Brandýsa nad Labem a 100. výročí otevření radnice města Staré Boleslavi. Zámek Brandýs nad Labem dne 30. dubna 2011.

V neděli 1. května ve 13:00 bude provedeno slavnostní uložení relikvie blahoslaveného Karla I. v chrámu Palladia země české poutní chrám Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi.

Auf Deutsch:
Monarchia Catholica hat die Ehre Sie zum traditionellen Fest Audienz bei Kaiser Karl I. anlässlich des 100. Jahrestags der Ankunft Seiner Kaiserlichen und Königlichen Hoheiten sel. Karl von Habsburg und Zita von Bourbon-Parma nach Brandeis a.d Elbe sowie des 100. Jahrestags der feierlichen Eröffnung des Rathauses der Stadt Alt Bunzlau herzlich einzuladen.

Monarchia Catholica hat die Ehre, zur Feier der Reliquien-Einsetzung des Seligen Karl I. aus dem Hause Österreich im Dom des Palladiums des Böhmischen Landes herzlichst einzuladen. Jungfrau Maria-Himmelfahrt Wallfahrtskirche Alt Bunzlau am 1. Mai 2011 um 13.00 Uhr.


Přejeme příjemný zážitek! Wir wünschen Ihnen eine angenehme Erfahrung!
Program zde:

P.S. Upozornění pro tradiční katolické monarchisty: S politováním musíme konstatovat, že v průběhu celé akce (sobota a neděle) nebude zde sloužena katolická mše svatá v římském ritu, ale pouze tzv. Nová "obnovená" liturgie. Ale i přesto věříme, že slavnost bude důstojnou vzpomínkou na bl. císaře Karla I. Zvláště pro zájemce, kteří se zajímají o naší vlast - Podunajskou Monarchii a její vojenské jednotky bude akce jistě přínosem.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!