Zemřel Doktor Smrt - "Dr. Tod" ist wieder tot. - Jack Kevorkian

4. června 2011 v 13:22 | převzato ze Seznam.cz, upraveno MC |  Katolická Církev - Katholische Kirche

Propagátor eutanazie byl hospitalizován se zápalem plic a kvůli selhání ledvin, s nimiž měl potíže dlouhodobě. Byl kvůli nim ošetřován i v půlce května. Kevorkian byl znám jako jako propagátor asistované sebevraždy. V devadesátých letech byl obviněn z několika vražd, protože "pomohl" zemřít asi 130 nevyléčitelně nemocným. Byl obžalován za pomoc při sebevraždě a osvobozen. Obžaloba mu nikdy vinu za úmyslné zabití nedokázala.

Trest vězení za vraždu
Až nakonec v září 1998 Kevorkian svému pacientovi - dvaapadesátiletému Thomasi Youkovi, jenž trpěl nevyléčitelnou degenerativní nervovou chorobou amyotripickou laterální sklerózou, takzvanou Lou Gehringovou nemocí. Osobně mu vpíchl smrtící injekci a pořídil o tom filmový záznam. Ten poskytl médiím a následně byl obviněn z vraždy. Do vězení byl poslán v roce 1999. V roce 2007 byl předčasně propuštěn ze zdravotních důvodů za podmínky, že už nikomu nepomůže na onen svět. Jak hrozné, když liberální justice brání masové vrahy. Už v roce 1962 si podle svých zvrácených slov uvědomil, že eutanazie a asistovaná sebevražda jsou prý eticky správné. zařadil se tak mezi mnohé masové vrahy. Jak strašné a úděsné, když lékař, který má v prvé řadě léčit, vraždí a to v době ohromného úspěchu anasteziologie. V roce 1987 po návštěvě Amsterodamu, kde se eutanazie již několik let tolerovala, začal přes inzerát v amerických tiskovinách nabízet "poradenství ve smrti". Hájil se, že jeho úmyslem není zabíjet, nýbrž zmírňovat utrpění umírajících. Kevorkian po několika konzultacích, kdy ho pacient ujistil, že chce dobrovolně ukončit život, poskytl pacientovi speciální zařízení, které spustil vlastní rukou ten, kdo chtěl zemřít.
 


Komentáře

1 JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola | E-mail | Web | 6. června 2011 v 11:55 | Reagovat

Jack Kevorkian je v pekle. Víc k tomu nemám co říct. A tam se škvaří ve věčném pekelném ohni se všemi co mají co do činění s euthanasií, a nejen s euthanasií, ale i s agendou potratů, genderové ideologie, rozvodů manželství a homosexualistické agendy.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2 Monarchia Catholica Monarchia Catholica | 8. června 2011 v 20:58 | Reagovat

[1]: Grüss Gott, pane doktore,
je skutečně pravdou, že Jack Kevorkian napáchal za život taková zvěrstva, že by se ani dr. Mengele za něho nestyděl. Otázku zavržení bych nechal stranou, protože skutečně nevíme, zda nakonec nelitoval a zda mu Bůh neudělil v posledním okamžiku tuto poslední milost, aby se ze všech těchto svých zvěrstev kál. Na druhou stranu je třeba říci, že Jack Kevorkian je pouze vrcholkem ledovce a liberalizace potratů, euthanasie a dalších zvěrstev je na pochodu Evropou. Takže je třeba se obávat, že vraždění lidí lidmi v bílém bude nakonec úplně "normální" a jenom těžko průkazné z pohledu kriminálního činu. Obecně lze konstatovat, že liberální demokracie liberalizuje sankce za kriminální zločiny a to co bylo nemyslitelné ještě před 90 lety se stává "normální" do té míry, že lidé natolik otupěli, že dnes už nechápou, že zavraždit dítě, nebo starého člověka je vraždou. To je ostatně cíl liberalismu: dle této zhoubné a papeži prokleté teorie zvítězí pouze ti silní jedinci. Ti ostatní se musí hodit ze skály, protože se jim namluví, že mají třeba velké bolesti (v době skvělé anesteziologie!), že jejich smrt je jistá, že jsou již neproduktivní, nebo že očekávané dítě v těhotenství bude postižené. Tyto všechny odhady se dělají dnes od stolu a lékaři (neříkám, že všichni) jsou dnes v pozici císaře Nera, který pouze ukazuje palcem nahoru a nebo dolů. Moderní liberální společnost bez Boha a bez jakékoliv morálky chce zapomenout na to, že vražda je vraždou a je to pouze jakási nepříjemná  kosmetická záležitost, která se musí strpět... K tomuto postoji vede a má sloužit například i Darwinova teorie evoluce, kde se jasně hovoří o výběru pouze silných na úkor slabých. Darwin byl (trochu s nadsázkou řečeno) jedním z prvních nacistů na této planetě – nebylo daleko k teorii o saubere Rase (o čisté rase). Proto vždycky katolická Církve všechny tyto teorie zavrhovala a neváhala na obranu života nenarozených, slabých a nuzných použít veškerých sil k jejich obraně. Kyrie eleison.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!