Uřvaná liberálně demokratická a revoluční politika D.O.S.T.-Schreiende, liberale, revolutionäre Politik der D.O.S.T. Bwg.

21. září 2011 v 13:07 | MC |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"


Ilustrační foto.
Bátora, nepokoje ve Warnsdorfu, Breivik, Klaus a Benešovy dekrety

Zdánlivě nesouvisející věci mohou mít někdy k sobě až překvapivě blízko. To se týká i výše uvedených pěti oblastí, které v poslední době rozvířily hladiny už tak skandálních médií, neobratných a subjektivně pojatých. Na počátku byla střelba do lidí (1919) a na konci bitky v ulicích (Paříž, Londýn, Warnsdorf) a znovu střelba do zcela nevinných mladých lidí na ostrově Utoya (2011). A v tomto intervalu se pohybují kauzy a osoby typů Bátory, Klause, Lišky, představitelů D.O.S.T. a dalších skupin "zkrášlených" pochodem gayů a prorodinných sil, sem tam nějaká ta totalita na pár desítek let nacistického, liberálního, nebo komunistického zabarvení, atentáty 11. září apod. Směsice názorů, nesourodých myšlenkových slepenin a činů, vypadajících jednou naoko logicky a správně, podruhé jako šílená podívaná několika bláznů s tlampači v ruce. To všechno je moderní, liberální svět, svět bez Boha, rozporuplný, houpající se na vlnách své vlastní rozervanosti, vnitřní nejistoty a neschopnosti. To je moderní svět liberální demokracie, která nakonec "porazila" nacismus, fašismus, komunismus, protože sama má totalitní aspirace a výše uvedené omyly vyšly z ní jako opozice vůči ní. Je to jako v pekle, ďáblové se spojují proti Bohu, ale jinak bojují proti sobě, protože se vzájemně nenávidí.

Zednář Breivik a V. Klaus
Breivik sám velmi chválil Benešovy dekrety a postoj Václava Klause k otázce Sudetských Němců a považuje dekrety za model řešení všech problémů s minoritami, které navíc minoritami v dnešním slova smyslu nebyly. Postoje tohoto typu jsou typické pro moderní svět, někdo plánuje dekrety, někdo je schválí, jiný je obhajuje v Evropě, jiný má v hlavě menšinovou čistku, jiný jde a na vlastní triko začne střílet do bezbranných lidí na nějakém ostrově. Mají tito lidé něco společného? Mají. Mají stejnou touhu držet se genocidních předpisů, případně se zbavit jiné, nepohodlné skupiny lidí kvůli jejich jinakosti. A potom nám hlasitě dělají přednášky o jakési kolektivní vině, nebo nedej Bože, o lidských právech. Pokud Václav Klaus hovoří o nulové toleranci vůči nepokojům ve Warnsdorfu a o tvrdém zásahu, potom nepochopil, že zde zklamala viditelně inkluze menšinového etnika, která navíc žije na německých územích, ať už se to někomu líbí nebo ne. Nespravedlivé vyhnání Němců znamená řetězení dalších hříchů, které teď zažíváme a které se budou šířit dále. Jeden jediný hřích totiž plodí další hříchy sekundárně. Na druhou stranu je vinou zvláště sociální práce, že inkluzivní programy, které se po celé 20. století snažily etnickou menšinu začlenit do většinové společnosti, selhaly, a to díky neochotě samotné menšiny se na této inkluzi podílet. Liberální demokracie zklamala, protože nemá kapacitu vytvořit podmínky pro obecné blaho lidí žijících na tomto teritoriu. V jejím čele stojí nikým neřízené oligarchické skupiny, které hledají pouze své vlastní výhody. A mohou se odvolat na argument V. Klause, že také jako on "neznají špinavé peníze". Žijeme ve zvláštním světě lží, kde každá lež je tvořena částečně pravdou, aby se stala "objektivní"…

Nepokoje ve Warnsdorfu - Romové, stát - všichni zklamali
Nepokoje ve Warnsdorfu jsou pouhým vrcholkem ledovce. Je to totiž Papinův hrnec bez pojistného ventilu, který hrozí vybuchnout, protože se inkluzivní programy státní správy, neschopné, tupé mašinérie neživotné republiky, dělají od stolu úředníků a jenom pramálo sociálních pracovníků skutečně zajelo do pohraničních oblastí. Ale nechceme, aby to vyznělo tak, že velký počet policistů a armáda sociálních pracovníků něco zmůže. Nezmohou nic. Musíme si přiznat, že hlavně zklamala romská menšina, která dostala od státu a od většinového etnika nabídku na klidné soužití a dosáhnout kvalifikovaného vzdělání a zvýšení celkové sociální a životní úrovně. Od revoluce se s tímto etnikem nestalo nic. Romové promarnili čas, který mohli věnovat zlepšení svého postavení ve společnosti. Je rovněž zajímavé, jakým způsobem celá věc ve Warnsdorfu začala a kde se v ní nachází obyvatelé Šluknovska, kteří jsou biti policií, kterou platí ze svých daní, jestliže ti si stěžují, že situace v tomto regionu je po celou řadu let k nevydržení. Chcete Thajskou masáž? Zajeďte si do Warnsdorfu dnešních dnů. Tam vás policisté, tupá masa těžkooděnců, zmasíruje. :)

Omyl katolíků v liberální a revoluční politice
A do tohoto liberálního zmatku vstupují katolíci. Je trapným omylem některých katolíků bláhově se domnívat, že participace na liberální politice tohoto státu je přivede k tomu, že budou moci něco změnit. Nezmění nic. Pouze se hezky zařadí do liberálního ZOO jako jedna skupina exotů mezi mnohými dalšími. Domnívat se, že něco změním v liberální společnosti hájením pseudoprincipů, je tak kolosální omyl, že zaslouží vyjádření upřímné soustrasti. Je to stejný postoj jako u těch, kteří v prvních staletích byli nazváni lapsí - totiž ti z křesťanů, kteří byli vyzváni, aby nasypali trochu toho kadidla římským bohům a vyjádřili loajálnost vůči režimu. A oni nasypali. ...a kdyby tak učinili všichni, dnes bychom neuctívali stovky mučedníků z prvních tří staletí. Navíc prohřešek těchto katolíků je o to horší, že se k liberální demokracii vyjádřila neomylná autorita římského stolce. Pokud se akce typu D.O.S.T. spojují s V. Klausem jenom proto, že Hrad včetně jeho mluvčího, je dlouhodobě kriticky nastaven vůči všemu, tak je to příliš málo. Právě moderní vládci mají to společné, že mluví různě a tak, aby se zalíbili různým skupinám a udrželi tak klid v zemi, které pseudovládnou. Chraň nás Bůh Všemohoucí od jakékoliv participace na liberální politice, protože, kdo se jednou umaže, zůstane umazán, i kdyby si umyl ruce jako Pilát třeba tisíckrát. Takové akci D.O.S.T. nejde o kralování Ježíše Krista ve společnosti. Ona nezná Ježíše Krista a Jeho kralování. Raději se rozhodnout pro Beliála a mluvit jako zastánce andělských kůrů - to je politika D.O.S.T. Existence takové skupinky je postavena na vágních "hodnotách", které jsou k ničemu a nikam nevedou. Do liberální ZOO se vejdou nádherně. Proto z toho plyne velké rozhořčení většiny signatářů D.O.S.T., kteři ji opustili, protože si lidé dobře uvědomili, že D.O.S.T. nejenom že nic nevyřeší, ale pouze konzervuje revoluční režim oligarchů a tzv. politiků a sem tam někde vystrčí tykadla a bojuje za nějakého prostořekého politika na Facebooku.

Zachraňte Bátoru!
Koho že? Pana Bátoru a proč zrovna toho? Proč ne zrovna pronásledovaného Dalajlámu, nebo Salmana Rushdieho, Nema, nebo paní Vopičkovou ze Žižkova, která je seniorka a má malý důchod a nezaplatí si nájem v deregulovaném bytě? Právě tento nekonzistentní postoj je možné vidět kolem kauzy pana Bátory. Vyjádření úředníka ministerstva na adresu jiného politika je skutečně trapné a skandální, pokud k tomu skutečně došlo. Pořád se hovoří o slušnosti v politice a toto pan Bátora skutečně nesplnil, ať už jeho jednání bylo motivováno čímkoliv. Můžeme mít různé názory na politiky v této zubožené a prokleté republice, ale to ještě neznamená, že se budeme veřejně pouštět do politiků na veřejných sociálních sítích, pokud zastáváme úřednickou pozici. Daleko zajímavější je minulost pana Bátory, která je pro katolické křesťany nepřijatelná. Je praktikujícím katolíkem? Není to známo. Zvláště jeho kandidatura za Národní stranu, která směřovala k nacionalismu, je spíše varujícím imperativem a je tedy legitimní, že liberálové varovali před ním jako před démonem, byť oni nejsou o nic lepší. Otázkou je, proč se tedy tito katolíci v D.O.S.T. rozhodli stavět jednu z mnohých babylónských věží spolu s nacionalisty a vybrali si ten (ignaciánsky řečeno) prapor Satanův, místo vítězného praporu Krista Pána? Křesťan není minimalista, on chce buď vše pro Krista, nebo nic. Takový je postoj křesťanského politika a věřícího.
Proč si tito "drazí věřící" katolíci, kteří tak halasně pořádají školy sociální nauky Církve, nepřečtou pár stěžejních dokumentů sv. Pia X. a bl. Pia IX. o liberalismu a liberální demokracii, kteréžto omyly Církev svatá zavrhla? Tyto omyly jsou prokleté Bohem a tito katolíci je legitimizují tím, že chtějí v jejich otrávených strukturách koexistovat a dokonce možná jako strana.
A naše otázka na závěr našeho článku zní: Jaký smysl má akce D.O.S.T.?
To nechť si zodpoví a posoudí pozorovatel akcí D.O.S.T. sám.

Antireklama - Gegenwerbung
 


Komentáře

1 Martin Wenzel Ritter Sladky Martin Wenzel Ritter Sladky | E-mail | Web | 21. září 2011 v 14:44 | Reagovat

Velmi pěkný článek. Celá dnešní doba je nějak divná a obávám se, že ještě nejsme na dně. Nejhorší ale na celé věci je, že instituce které mají obyčejným lidem pomáhat, též spolupracují s systémem.
Dnes je první podzimní den a ten pocit podzimního tlení není jen v přírodě, ale prostupuje celou společností.

2 spitfire spitfire | 23. září 2011 v 17:23 | Reagovat

Bátora, nepokoje ve Warnsdorfu, Breivik, Klaus a Benešovy dekrety
. . .
Tolik odvahy neměla ani Kočička s Pejskem když pekli dort.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!