Oslava vítězství na Bílé Hoře - Fest des Sieges am Weissen Berg 1620

8. listopadu 2011 v 21:09


Dnes si připomínáme skvělé vítězství Svaté Ligy, vítězství katolické Církve a Habsburků na Bílé Hoře. Monarchia Catholica vyzývá všechny své čtenáře, aby poděkovali Bohu, a zvláště Panně Marii, že v roce 1620 byla naše země uchráněna před protestantským bezbožectvím - oním kryptoliberalismem a dále před předchůdcem českého a německého nacionalismu, který byl vlastní protestantismu. Bylo to vpravdě vítězství katolického universalismu nad provinčním duchem českých a německých svévolníků bojujících proti Božímu náboženství a zákonné autoritě. Tento útok REVOLUCE (permanentní vzpoury) v podobě českého provinčního nacionalistického šovinismu, pohanského panslavismu a sokolství a německého romantického nacionalismu se zopakuje později - v 19. století a povede k šíření oné REVOLUCE - politického a ideologického tmářství, které trvá již více jak 90 let v našem středoevropském prostoru. Naši předkové všech katolických národů (Valoni, Španělé, polští kozáci, Bavoři, Francouzi, ostatní příslušníci Svaté říše římské německého národa) se tehdy semkli k obraně křesťanské Evropy proti opiu lidstva - kterým je Satanovo Non Serviam. Jediným, kdo neslaví je modernistická sekta, která dnes okupuje posvátné prostory Církve a demoliberální svět plný hrůz.

Soli DEO et Mariae gratias!


VIVAT CHRISTUS REX!

Monarchia Catholica se modlí za obnovu katolické monarchie, sociálního Království Ježíše Krista a za obnovu viditelné struktury katolické Církve směrem k návratu ke katolické Tradici. Bílá Hora je i naším vítězstvím, které s radostí oslavujeme. Vysvobození našeho národa bylo zde dokonáno. Pravá svoboda a návrat do lůna římské Církve oněch kacířských Čechů, kteří pokoušeli trpělivost Boží od roku 1415 - od upálení rebela Husa, to vše bylo dokonáno zde. Katolická dynastie a zákonná autorita konečně zavládla bez tolerančního patentu. Děkujeme všem ze srdce, zvláště ct. Dominiku à Jesu Maria, Karlovi hraběti von Buquoy, Maxmiliánu I. Bavorskému a generálovi - polnímu maršálovi Janu Tserclaes Tillymu, zvanému Mnich ve zbrani, Maxmiliánu z Lichtenštejna, Nicolovi de Gauchier etc. a také všem vojínům, kteří se zúčastnili, nebo položili svůj život na tomto bitevním poli za katolické náboženství a katolickou monarchii! Ať žije Bůh a Svatá Panna! Deo Gratias!
 


Komentáře

1 Ladislav Malý Ladislav Malý | E-mail | 9. listopadu 2011 v 10:03 | Reagovat

I já připojuji své díky za ono slavné vítězství katolíků nad protestanty na Bílé Hoře. Zároveň moje modlitby směřují za duše všech těch známých i bezejmenných hrdinům našeho vítězství. Deo gratias!

2 JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola | E-mail | Web | 11. listopadu 2011 v 13:27 | Reagovat

Já také připojuji svou pokornou modlitbu i svou vzpomínku na vítězství nás katolíků nad protestanty onoho památného dne 8 listopadu 1620.
Toto vítězství společně i s bitvou u Lepanta jsou naše největší vítězství, která si plně zaslouží náležitou oslavu.
Trochu mně jen mrzí, že oficiální Církev mlčí a tváří se tak, jako kdyby se nás to nijak netýkalo a tedy nijak neslaví.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!