XII. Pochod pro život - XII. Marsch für das Leben

13. března 2012 v 21:05 | MC |  Habsburská Monarchie - Donaumonarchie
Přijeďte v sobotu 24. března do Prahy na XII. Pochod pro život. Politici mlčí... a gynekologové zabíjejí. I letos budou mít na svědomí 24 tisíce českých dětí. I letos kvůli potratovému zákonu zemře každé páté počaté dítě. Pomozte jim vrátit právo na život.
Vraťme to liberální demokracii a pohrobkům fanatické Revoluce 1789 prokleté Bohem a Církví i s úroky!


 


Komentáře

1 R. Steiner R. Steiner | E-mail | 23. března 2012 v 6:56 | Reagovat

Děkuji, ale nemám v úmyslu podporovat politiku skupiny, která se s křesťanstvím neslučuje (viz. Duše a hvězdy-V sobotu se v rámci Pochodu pro život koná též shromáždění Akce D.O.S.T. nazvané České děti – naše budoucnost. Začíná ve 13:30 na Staroměstském náměstí. Kromě projevů zde také živě zazní písně Petra Lutky. Více zde: http://www.akce-dost.cz/20120312.htm. Srdečně všechny čtenáře Duší a hvězd zvu! Michal Semín )

2 Vratislav Vratislav | E-mail | 24. března 2012 v 16:23 | Reagovat

Není pochyb, že  Hnutí pro život  dělá vše pro to,aby si udržela   svou  politickou nezávislost. Bohužel z obavy, aby jeho akcí   nezneužily   různé extremistické živly ke svému zviditelnění, dochází často k politovánihodným incidentům ještě dříve, než pochod vyrazí
Např. pan Ladislav Malý, byl před časem vykázán za policejní asistence organizátorkou paní  Rybovou  z průvodu. Důvodem   byl jím přinesený   transparent,  údajně nemající souvislost s náplní pochodu.  Podobných scén můžeme zaznamenat nejen v HPŽ ale i  v Průvodu pro rodinu pravidelně celou řadu, naposledy 13.8. m.r.  Pan Jurčík, šéf KDM, zakázal jedněm mládencům z řad evangelíků vystavení jejich transparentu, že prý je na něm: ČR nechce sodomity! Došlo k prudké výměně názorů, a když Jurčík vyhrožoval policií, že nechá tyto  mladé lidi vyvést, stáhli se o odešli.
Po chvíli  pan Jurčík nedovolil zástupcům Monarchistů krátký projev, že prý je to moc politické a neaktuální. Po právu se tedy Monarchisté naštvali a odešli. A tak se ptám: Kdo dal panu Jurčíkovi mandát k tomu, aby prováděl cenzuru transparentů účastníků na demonstraci, která nebyla jenom KDM, ale všech zúčastněných?
http://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/20110816.htm

3 Monarchia Catholica Monarchia Catholica | E-mail | 26. března 2012 v 15:45 | Reagovat

Vážení čtenáři, my rovněž věříme, že Hnutí pro život si udrží onu pověstnou apolitickou rovnováhu a jak víte z našich článků, Monarchia Catholica dlouhodobě upozorňuje na problémové body v programu a vyjádřeních akce D.O.S.T. a zvláště se diví, jak mohou katolíci hlásící se ke katolické Tradici podporovat "politiky", kteří jsou minimálně řečeno lhostejní k Církvi. Už jenom název České děti zavání jednostranným zaměřením z pohledu národního a zjednodušuje pohled na rodinu, která se stala terčem útoku liberalismu a je podkopávána principy Velké francouzské revoluce. Je zde jistě na místě obava, že Hnutí pro život se může v budoucnosti stát tlampačem politických názorů akce D.O.S.T. Ostatně budoucnost ukáže. Nechme se překvapit. :-)

4 P. Gilbert P. Gilbert | E-mail | 28. března 2012 v 7:18 | Reagovat

Myslím, že účast nepřehlédnutelných extremistů žádnému organizátotovi průvodu radost neudělá. Kdo putuje jako bludný Holanďan od partaje k partaji, kamarádí se s pochybnými perzonážemi, je vyšetřován PČR , bývalý funkcionář soudem rozpuštěné DS, dnes člen předsednictva NSj, sám signatář Akce DOST netající se svým fanatickým antisemismem, je 4x citován v rozsudku Nejvyššího správního soudu, účastní se sjezdu kontroverzní NPD v Altenburgu, a nakonec se vetře do Konference Holešovské výzvy, kde „za nepopsatelného řevu, pískotu ztěží unikne lynčování“ nemá v průvodu, jehož cílem je ochrana nenarozeného života, co dělat.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!