Zpráva čtenářům - Wichtige Nachricht an alle Leser!

24. března 2012 v 19:00 | MC
Vážení čtenáři,
před časem jsme publikovali článek (http://monarchiacatholica.blog.cz/1111/monarchia-catholica-a-jeji-apostolat-zeleneho-skapulire-monarchia-catholica-und-das-grune-skapulier-des-unbefleckten-herzens-maria) o zeleném škapulíři Neposkvrněného srdce Panny Marie. Vzhledeme k tomu, že jste někteří vyjádřili ochotu podílet se spolu s námi na rozšiřování zeleného škapulíře, je možné nám napsat na emailovou adresu monarchiacatholica@seznam.cz svojí poštovní adresu a zdarma vám bude zasláno maximálně 5 neposvěcených škapulířů. V případě, že budete chtít menší počet škapulířů, specifikujte prosím počet na výše uvedené emailové adrese. Zásilka je zasílána rovněž zdarma. K tomu Vám bude zaslán i informační leták, který vychází z informací, které jsme zde publikovali. Vzhledem k tomu, že počet škapulířů je prozatím omezen, napište co nejdříve. V případě dalšího zájmu, budou objednány další.
Budeme rovněž rádi, pokud nám sdělíte, jakým způsobem dopomohl darovaný škapulíř k obrácení těch, na kterých vám záleží.

Těšíme se na spolupráci s vámi na této Boží misii Matky Boží.

V Kristu a Marii

Redakce Monarchia Catholica

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!