Obrovská demonstrace v Paříži, lidé protestují proti homosexuálním sňatkům - Demonstration gegen Homo-Ehe in Frankreich

13. ledna 2013 v 19:02 | Seznam.cz, Der Spiegel |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
Z celé Francie se v neděli sjely desetitisíce lidí do hlavního města, aby se připojily k demonstraci proti vládnímu záměru legalizovat sňatky homosexuálů. Francouzská policie očekává, že se protestu v Paříži zúčastní 150 000 až 300 000 lidí. Do organizování demonstrace se zapojilo i Bratrstvo sv. Pia X. v čele s představeným francouzského distriktu P. Régis de Cacqueray. Demonstrace se osobně zúčastnil i pařížský arcibiskup André Armand kardinál Vingt-Trois.

Monarchia Catholica podporuje demonstranty na dálku modlitbou. Mnoho našich přátel, sester a bratří, se protestů účastní. Členové redakce se na úmysl zdaru demonstrace a dalších protestů budou modlit sv. Růženec. Redakce vyzývá i své čtenáře, aby se alespoň na dálku připojili k této křížové výpravě za vítězství na poli morálky proti homo demagogii a morální zvrácenosti. Vítězství je vždy na straně Boží, na které chceme stát neochvějně a jistě za pomoci Matky Boží.


Zdroje informací:
http://www.laportelatine.org/district/france/bo/cacqueray_soutien_manif_civitas_130113/soutien_manif_civitas_130113.php
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/290113-obrovska-demonstrace-v-parizi-lide-protestuji-proti-homosexualnim-snatkum.html
http://www.spiegel.de/politik/ausland/frankreich-massenprotest-gegen-homo-ehe-in-paris-a-877266.html


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!