Modlete se za svého kardinála - Kardinaladoption

1. března 2013 v 12:00 | MC |  Konklave 2013Vážení přátelé,
stojíme před (možná poslední) volbou papeže, nástupce sv. Petra. Na stránce http://www.adoptacardinal.org/ Vám může být vybrán konkrétní kardinál, za kterého se budete modlit, aby volil správně a díky jeho hlasu byl zvolen svatý a ctnostný papež, který povede Církev Boží na cestě nepřátelským světem. Na papežské volbě nesmírně záleží, i když není v současné době ze současných kardinálů nikdo tradiční, přece může milost Boží způsobit, že budoucí papež bude jednat ve shodě s Tradicí a navrátí rozvrácené Církvi jednotu a pevný řád. Děj se vůle Páně! Modleme se i za to, aby se budoucí sv. Otec pustil nekompromisně do hájení katolické víry, byl přehodnocen II. Vatikánský koncil a modernismus byl konečně vymeten z Církve katolické.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!