Demonstrace v Paříži na podporu rodiny

22. dubna 2013 v 12:04 | MC + youtube |  Katolická Církev - Katholische Kirche

Vážení čtenáři, zde níže uvádíme první záběry z 17. dubna 2013 z Paříže, kde proběhla demontrace proti legalizaci homosexuálních sňatků a proti možnosti, aby homosexuálové mohli adoptovat děti. Jedním z hlavních vůdců byl P. Beauvais FSSPX z kostela Saint Nicolas du Chardonnet. Díky všem sestrám a bratřím, kteří neváhali demonstrovat za normalitu a přirozený řád proti hedonismu a morální zvrácenosti. Statisíce Francouzů se sešly v hlavním městě, aby řekli "ne" návrhu zákona známého jako "Manželství pro všechny". Mnozí účastníci přijeli z jiných francouzských regionů autobusy.

Demonstrace začínala pokojně, pak se ale probojovalo asi sto mladých hrdinů přes bariéry na Champs-Élysées. Policie použila slzotvorného plynu, což vyvolalo pobouření demonstrantů, mezi nimiž bylo mnoho žen, dětí a důchodců.Vive Cristo Rey! 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!