Pozor! Viróza začíná úplně ochromovat republikánský režim! Republikanisches Gesindel betrunken!

7. června 2013 v 17:39 | MC |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
Vážení přátelé,
zde vidíte, že republikáni trpí virózou, či únavou. To víte, svědomí jako hlas Boží, se utišit nedá. Ani virózou, či jinými prostředky. A takoví lidé jsou voleni? Možná ze solidarity! Zase lidmi s virózou. A tak to v liberální demokracii chodí stále znovu a znovu.
Jak kdysi napsali Vendéeští bojovníci, bojující proti Revoluci a Francouzské republice plné násilností, korupce a totální morální dekadence, v jednom svém prohlášení z roku 1794:
"... Na jedné straně zvrhlá Republika, jejíž smysluprázdný název slouží toliko k zakrytí nejhrůznější anarchie, zrušení posvátných zásad víry, pořádku, jistoty, respektování životů a majetků, nestoudně zahalených před zraky primitivů pod jmény svobody a rovnosti, jimž se nikdo netěší. ... Přestaňte být poslušní jejich krvelačných rozkazů, ....přidejte se k nám, aby náš vznešený a legitimní panovník mohl opět usednout na trůn, abyste se proslavili jako armády Jindřicha IV., když zločinná klika chtěla skácet trůn jeho otců. Jak pěkný bude pohled na mladého vládce obklopeného udatnými válečníky, kteří mu opět vsadí na hlavu královskou korunu, kterou bezbožné ruce rozlomily. Odtrhněte se od netvorů, kteří Vás obloudili!..."
A v prohlášení z 23. 6. 1795 při vypuknutí druhé vendéeské války a úmrtí desetiletého Ludvíka XVII. v žaláři píší:
"Naší vlastí jsou naše vesnice, naše oltáře, naše hroby, vše, co naši otcové milovali před námi. Naší vlastí je naše víra, naše země, náš král... Ale chápete snad, co je vlastí těch druhých? Chtějí vymýtit naše zvyky, řád, tradice ... Oni nosí vlast v hlavě, my ji máme pod nohama! Svět, který vydávají za nový a který chtějí stavět bez Boží přítomnosti, je starý jako ďábel sám. Říkají nám, že jsme přisluhovači starých pověr, ale proti běsům, kteří století za stoletím ožívají, páové, jsme mladí! Jsme mládeží Boží! Mládeží víry! A tato mládež chce pro sebe i své syny zachovat lidskou víru, lidskou vnitřní svobodu..."


Antireklama - Gegenwerbung
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!