Dr. Čížek (Koruna Česká): Nic nemůže vyjádřit pocit při stisku ruky Jeho Veličenstva

8. října 2013 v 13:49 | Koruna česká + http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/politici-volicum/Cizek-Koruna-Ceska-Nic-nemuze-vyjadrit-pocit-pri-stisku-ruky-Jeho-Velicenstva-288286 |  Habsburská Monarchie - Donaumonarchie
Přetiskujeme nádherné vyznání monarchistů a děkujeme jim za to, že podali zprávu o této vzácné návštěvě - návštěvě pretendenta českého trůnu publikované na stránkách http://www.parlamentnilisty.cz/. Je to jistě nádherný pocit podat ruku legitimnímu nástupci českých králů a potomkovi bl. Karla I. Díky za tuto zprávu.

Delegace kandidátů Jihomoravského kraje u Jeho Veličenstva

Karel Habsburk-Lothringen, pretendent českého trůnu, vysadil v Tomášikově dub. Převzal od delegace jihomoravských monarchistů dary - české sklo a moravské víno.

V obci Tomášikovo (okr. Galanta, Slovensko) probíhá 1. ročník festivalu Via Bohemica. Včera (4. října) navštívil festival také Karl Habsburg-Lothringen, prvorozený syn bývalého rakouského, českého a uherského korunního prince Oty a Reginy Sasko-Meiningenské, vnuk posledního rakouského císaře, uherského a českého krále Karla I.

Před 250-ti lety v Tomášikově na oslavu otevření sirotčince vysadila Marie Terezie osobně dub, který dodnes žije. Včera v místním chráněném parku zasadil za velké pozornosti slovenských médií dub také Karl Habsburg.

Delegace Koruny České se vypravila do Tomášikova, kde předala Jeho Veličenstvu symbolické dary - mísu z českého broušeného skla a špičkové moravské víno od trojnásobného vinaře roku pana Valihracha (Merlot 2004 - zlatá medaile grand prix Brusel). Přítomní členové kandidátky Koruny České JM kraje byli Jeho Veličenstvu představeni. Fotografie z události najdete v albu.

"Žádná fotografie ale nemůže vyjádřit pocit při stisku ruky Jeho Veličenstva, " řekl MVDr. Jiří Čížek, vedoucí delegace ze zemí Koruny České a lídr kandidátky KČ v Jihomoravském kraji.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!