Dopis ministerskému předsedovi Viktoru Orbánovi

3. listopadu 2013 v 20:25 | MC |  Habsburská Monarchie - Donaumonarchie
Před časem zaslala redakce Monarchia Catholica dopis panu ministerskému předsedovi Maďarska Viktoru Orbánovi upřímné pozdravy a vyjádřila podporu v úsilí maďarského lidu vymanit se z područí Bruselských diktátů a navázat opět na křesťanskou a zvláště svatoštěpánskou tradici. Vyjádřili jsme přesvědčení, že víme, proti komu Maďarsko bojuje a pokud se vrátí k tradici sv. Štěpána a monarchii, potom bude Maďarsko opět svobodné. Na tento dopis jsme obdrželi velmi milý a srdečný pozdrav z kanceláře ministerského předsedy, který vyjádřil poděkování za naše slova a za podporu, kterou jeho vládě i celému maďarskému lidu vyjadřujeme.
Děkujeme Vám, pane ministerský předsedo, za Vaše slova podpory. Ať žije katolické královské Maďarsko!
ÉLJEN MAGYAR KIRALYSÁG!
Sancta Virgo Maria, Regina Hungariae,
Sancta Rex Apostolicae Stephanae,
Beate Austriae Imperator et Hungariae Rex Carole, orate pro Hereditate Vestra!

 


Komentáře

1 Miloš Miloš | E-mail | 4. listopadu 2013 v 15:33 | Reagovat

Není to jediná zdravice, která od nás do Maďarska odešla: Před rokem to byl dopis předsednictva NSj straně Jobbik z něhož vyjímáme:
"Ve svém politickém Programu máme  shodné nebo podobné názory, jako strana Jobbik. Proto Vám vyjadřujeme sympatie a srdečně blahopřejeme k Vaším dosavadním úspěchům v oblasti obrození národa a nastoupené cestě k jeho kulturní a křesťanské velikosti."
Za Národní sjednoceni: David Macháček, předseda, Lad. Malý, jednatel.
http://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/dopis2012_hu.pdf

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!