Nabídka nástěnného kalendáře pro rok 2014

10. prosince 2013 v 9:37 | Konopiště, o. s. |  Habsburská Monarchie - Donaumonarchie
Vážení přátelé,
u příležitosti výročí blížícího se roku 2014 - a sice 100 let od sarajevského atentátu a vypuknutí Velké války v roce 1914 - vydalo naše občanské sdružení jubilejní 16ti-stránkový nástěnný kalendář "O ŽIVOT, O LÁSKU, O TRŮN ", zobrazující na desítkách unikátních dobových fotografií osobu následníka trůnu Františka Ferdinanda a také místa, která jsou s jeho osobou spjata, vč. jeho vojenského působení (mj. Konopiště, Benešov, Zákupy, Velké Březno, kasárna v Praze, Ennsu a Šoproni, jeho rakouské statky, Sarajevo atd.).

Naše občanské sdružení by si vzalo za čest, pokud by jej kdokoli podpořil nákupem uvedeného kalendáře, který je co do svého obsahu jedinečný (prodejní cena při nákup jednoho výtisku činí Kč 119,- ; případná Vaše pořizovací cena při větším počtu může být dohodnuta následně).

Pokud Vás tato nabídka osloví ve Vašem zájmu o historické souvislosti českých zemí, ozvěte se, prosím krátkým emailem nebo telefonicky.
--
S přátelským pozdravem

ing.Petr Mareš
Spolek přátel Konopiště o.s.

konopiste2014@email.cz
tel. 602-296 515
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!