Aktuální zpráva - Blitzenmelden

14. ledna 2014 v 21:00 | MC |  Rozhovory mezi Římem a FSSPX - Gespräche zwischen Rom und FSSPX
Vážení přátelé,
během několika dní opustilo Bratrstvo sv. Pia X. několik dalších kněží.

= P. Martin Fuchs (Rakousko), konec roku 2013 - Jeho rezignační dopis zde http://rexcz.blogspot.cz/2014/01/rezignacni-dopis-p-martina-fuchse-fsspx.html
= P. Fernando Altamira (Kolumbie), 10.1. 2014 a mnoho věřících ho následovalo
= P. Ramiro Martin Ribas (Španělsko), leden 2014
= P. Nicolas Pinaud (Francie), 14.1.2014


FSSPX v Indii slouží tridentské mše v Novus Ordo kostelech.
Dominikáni z Avrillé odmítli podporovat biskupa Fellaye v růžencovém křížovém tažení z důvodu dvojznačné intence. Růženec se modlí věřící na úmysl 1/ návratu sv. Tradice do Církve, 2/ za ochranu Panny Marie tradičnímu apoštolátu a za 3/ triumf Neposkv. Srdce Panny Marie zasvěcením Ruska. Msgr. Fellay ovšem zapomněl, že katolická Církev je postavena na sv. Tradici a tudíž není možné, aby se sv. Tradice vrátila do Církve. To, co je dnes viditelné, jsou členové oné anti-církve modernisté a liberálové, kteří jsou ve schismatu s Církví Kristovou a jsou více či méně heretiky. Jejich nauka je odsouzena mnohými papeži před II. vatikánským pastoračním koncilem.

Biskup Fellay odmítl prodávat knihu pod názvem Msgr. Marcel Lefebvre a vztahy s Římem. V této souvislosti napsal P. Regis de Cacqueray, představený francouzského distriktu, dopis Generálnímu představenému Msgr. Fellayovi s dotazem, proč tato kniha o Msgr. Lefebvrovi je ze strany vedení Menzingenu cenzurována a pokud je tomu opravdu tak, potom Menzingen ukazuje, že již nechce pokračovat v cestě nastoupené Msgr. Lefebvrem.

Liberální Rýn se opět vlévá do Tibery svaté Tradice.
Oremus ! Další informace upřesníme, či doplníme.

Vivat Christus Rex!
Redakce MC
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!