Vzor nevhodný k následování - TGM nicht mehr als Vorbild

10. března 2014 v 11:57 | MC, Střelci, www.tomaskrystlik.blogspot.cz |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
Vážení přátelé,
uvádíme odkaz na článek Vzor nevhodný k následování od historika Tomáše Krystlíka http://strelci.webnode.cz/news/tgm-vzor-nevhodny-k-nasledovani/, který publikovali na svých stránkách se souhlasem autora naši přátelé ze Střeleckého spolku sv. Václava. Článek se vztahuje k výročí narození britského špióna Thomase George Marsdena, známého pod jménem Tomáš Garrigue Masaryk. Monarchia Catholica dlouhodobě poukazuje na nevhodnost skoro božského uctívání tzv. prvního prezidenta ČSR ze strany vládních představitelů ČSR, později ČR. Přejeme hezké počtení.
V Kristu a Marii
Redakce MC 


Komentáře

1 Ronnie Ronnie | 10. března 2014 v 12:06 | Reagovat

Kdyby nebylo lidí jako autor článku, náš stát by nejspíš nebyl v takových s*ačkách, jako je teď :) Jsem moc ráda, že ČR za šest měsíců opustím, protože nehodlám čekat, než nás banda socialistických papalášů stáhne zpátky do minulého režimu. Přeji hezký zbytek života pod palbou politických procesů.

2 R.S. R.S. | E-mail | Web | 10. března 2014 v 13:14 | Reagovat

Budu- li vycházet z logiky příspěvku výše: Takže zamlčování pravdy, popř. zákazem vůbec svobodně bádat, se utvoří ráj na zemi? Výše zmíněný příspěvek nepoukazuje na pravdu či nepravdu článku, ale pouze emotivně reaguje na nepříjemná fakta, která jsou v článku uvedena.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!