Pište na universitu do Hradce Králové (Königsgrätz) za odvolání pana "doktora" M. Mitlöhnera

20. června 2014 v 19:23 | Zprávy IDNES, Novinky.cz, MC |  Katolická sociální práce - Katholische Sozialarbeit
Radu postižených oprávněně pobouřil článek právníka a ředitele Ústavu sociální práce na hradecké univerzitě Miroslava Mitlöhnera, který nazývá handicapované zrůdami. Jeho text o právních a etických problémech narození dětí s těžkými vadami navíc ospravedlňuje jejich zabití i po porodu. Vědec na svou funkci vzápětí rezignoval. Počtěte si sami. Takový člověk nemá co dělat v akademických kruzích. Je to jenom další ozvěna toho, jak si liberální demokracie váží lidského života.

Redakce Monarchia Catholica vyjadřuje veřejný protest a to i formou dopisu rektorovi Hradecké Univerzity na zbavení funkce pana "doktora" z Ústavu sociální práce. Tento člověk si nezaslouží nic jiného než, aby mu byli odebrány všechny akademické hodnosti. Tímto svým článkem a "citacemi" ukázal pravou tvář.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!