Proti perverzi - Gegen Perversion! Křížová výprava proti perverzi! - Kreuzzug gegen Perversion!

9. srpna 2014 v 17:45 | MC |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"

Vážení přátelé!
16. srpna se opět bude konat pochod perverze Prahou. Od soboty dne 9.8.2014 se modlíme novénu k Panně Marii Zázračné medaile, kterou se modlíme vždy před touto akcí. V minulých letech jsme zaznamenali zvýšený počet obrácených sodomitů. Po každé akci vyhledalo několik desítek sodomitů katolické kněze s žádostí o konverzi. Panna Maria vítězí na každém kroku. Musíme však opět napřímit své duchovní síly a znovu udeřit. Duchovní zbraně Panny Marie mají ohromný účinek. Monarchia Catholica vyhlašuje křížovou modlitební akci za usmíření urážek Boha a Panny Marie a to modlitbou novény k Panně Marii Zázračné medaile z Rue d´Bac. Teď odpoví Bůh! Novéna je zde.
Vyhlašujeme podporu rodině a silám, které podporují tradiční rodinu.
Katoličtí kněží, prosím odslužte katolickou mši na úmysl usmíření urážek za sodomský hřích!
Společnost se musí bránit perverzi a ochránit rodinu a naše děti před zvrhlostí.

Sodomity odkazujeme na pomoc na stránky hnutí Exodus (http://www.homosexualita.cz/) a pomoc tradičních katolických kněží. I perverzi v sobě lze potlačit. Se vším se dá bojovat.
 


Komentáře

1 Vratislav Vratislav | E-mail | 13. srpna 2014 v 8:13 | Reagovat

"I perverzi v sobě lze potlačit. Se vším se dá bojovat!" Monarchia Catholica.

Jsem téhož názoru. Pan PhDr Radomír Malý  k recenzi ke knize  Církevní dějiny napsal:  "Jde buď o chorobu a pak doporučuji, aby se postižený  šel léčit a pokud to nepomůže, pak nelze vyloučit původ od zlého ducha a v takovém případě bych radil vyhledat exorcistu...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!