Katolíku, nevol, volíš zlo! Nicht wählen! Du wählst das Böse!

7. října 2014 v 20:50 | MC+Novinky.cz |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
Nedávej jim hlas! Volíš vždy zlo, milý katolíku! Zvolíš Skyllu, dostaneš se k Charybdě, zvolíš Charibdu, dostaneš se ke Skylle. Liberální demokracie a její volby jsou zlem. Římští papežové jasně odsoudili liberální demokracii. Proč? Protože volíš v 99,9% sekulární, liberální, modernistické, etc. kandidáty a jejich strany, kteří jsou v radikální opozici vůči Bohem zjevenému katolickému náboženství a katolickému státu! Tito tví kandidáti buď nic nezmohou, nebo uškodí naší vlasti. Katolíku, vzpamatuj se! Podívej se, jak vypadá rozvrácené zdravotnictví, školství, sociální oblast, justice, která je pod mocí politiků a jejich neustálých novel. 96 let lží stačilo! Sám to zažíváš každý den! Ustrašení učitelé, lékaři, sociální pracovníci, soudci! Všichni se bojí! Bojí se liberálního bezbřehého nešvaru, bojí se rozhodnout! To z nich udělala liberální demokracie a totalitaristní diktát nesmyslných lidských práv, který jde na úkor lidských povinností. Vše má jediný cíl: zničit tradiční uspořádání společnosti a rozdrtit ji v chaosu. STOP Plutokracii, liberální demokracii a modernismu! Monarchisté říkají své rozhodné NE! Ať žije Kristus Král navěky! Ať žije naše Královna Panna Maria! Ať žije Císař Rakouský, z Boží vůle panovník!

Antireklama - Gegenwerbung
 


Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!