P. Luigi Villa: Pavel VI. - Člověk, který zradil Krista, Církev a dějiny. Paul VI. - Papst - Christ, Kirche, Geschichteverrätter

13. listopadu 2014 v 21:00 | Mc + Lumen de Lumine |  Katolická Církev - Katholische Kirche
Vážení přátelé, rádi bychom vás v souvislosti s nedávnou "beatifikací" Pavla VI. upozornili na stránky Lumen de Lumine, zvláště pak na článek, který se týká P. Luigi Villy, jehož kniha o Pavlu VI. už jednou beatifikaci zastavila. Stránky hovoří o papeži Montinim jako jednom z největších zrádců Ježíše Krista, hned po renesančních papežích. Navíc je svým jednáním daleko předčil.
Zde jsou webové stránky
které se týkají tohoto škůdce Církve.
Děkujeme P. Luigi Villovi (potažmo Padre Piovi, který ho ideově vedl) za jeho neochvějnou práci pro blaho Církve proti vnitřním nepřátelům Církve.
Děkujeme i panu L. Štulovi za jeho svědectví o pokračující krizi Církve, která poznamenává miliony duší na celém světě.
Některá "blahořečení", "svatořečení" po koncilu budou jednou přehodnocena (jak doufáme), protože byla pouze lidským činem, obyčejné politicum, nikoliv požehnaným aktem Božím. To se týká zvláště Pavla VI., Jana XXIII., Jana Pavla II. etc.
Pavel VI. by měl být oceněn spíše řádem Vítězného února, nikoliv beatifikací.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!