Zprávy z Redakce - Nachrichten aus Redaktion

24. ledna 2015 v 10:08 | MC |  Katolická Církev - Katholische Kirche
Vážení přátelé,

včera byla na stránce Operation survival publikována informace od P. Kramera, který sdělil, že při návštěvě Vladimíra Putina ve Vatikáně (listopad 2013) s papežem Františkem požádal Putin papeže o zasvěcení Ruska Panně Marii. Papa Bergoglio však odpověděl prý jako skutečný nepřítel Boží: "O tomto zasvěcení Ruska a o Fatimě nebudeme hovořit." Vedení pokoncilní sekty skutečně chce vyhladit jakoukoliv zmínku o Fatimě. Kardinál Gianfranco Ravasi, který byl přítomen setkání prohlásil: "Chceme Fatimu zničit." Potvrzují se slova Jeho Excellence, bojovníka za víru, Msgr. M. Lefebvra, který o této pokoncilní modernistické sektě prohlásil, že je to schismatická "církev". Můžeme jeho slova pouze doplnit, když řekneme, že modernisté v Římě jsou parazitující anti-církví, která pro celý svět zakrývá světlo a jas katolické římské Církve. Na druhou stranu víme, že tato anti-církev bude jednoho dne Bohem zničena. Skandální chování papeže Bergoglia je stále horší a daleko předčí v mnohém počínání jeho předchůdců. Došlo vlastně ke zradě Matky Boží ze strany Náměstka Kristova. A ubohá země na Východě, pohroužená do svých bolševických omylů, včetně zbytku zkomírajícího světa, zasaženého omyly strašných rozměrů opět, díky papeži, nebudou zachráněni. Děkujeme, Svatý Otče, že jste nás všechny (celý svět) hodil přes palubu a nechtěl jste nás zachránit, že díky Vám a Vašemu nepřátelskému postoji vůči Matce Boží a Fatimě, celé lidstvo zkomírá, miliony duší jste odsoudil k pádu do věčného zavržení, protože se nikdy nebudou moci obrátit, protože Vám v důsledku, milý Svatý Otče, nejde o spásu duší, o záchranu lidstva a o vítězství Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Už Vám Vaše povinnosti před Bohem musí připomínat agent KGB z Kremlu, který se chce možná spolu s celým národem obrátit? To je skutečný skandál nadpřirozených rozměrů, Svatý Otče.

Pater Kramer sagt, dass Vladimir Putin den heiligen Vater darum bat, Russland zu weihen, dieser lehnte es aber ab mit dem Satz: "Wir reden nicht über Fatima!"
Der Papst&Vatikan lehnen die Weihe Russlands ab. Beten wir!

Video:


 


Komentáře

1 Vratislav Vratislav | E-mail | 25. ledna 2015 v 7:54 | Reagovat

Toto je velice závažná informace. Není mnoho věřících, kteří mají
čas, sledovat weby zabývající se náboženskou tématikou a nepochybuji,
že musejí mít v hlavách pěkný zmatek.Nemohu se zbavit nepěkné myšlenky,
zda nám někdo záměrně nevymývá mozky a zda my, prostí věřící srdcem
a vyššího theolog. vzdělání nemajíce, nejsme považování za kanonenfutter
znepřátelených denominací a užitečné idioty.

Teprve dnes jsem se dozvěděl, že Putin se setkal se Sv. Otcem
Františkem už v listopadu 2013 při návštěvě Vatikánu,  zatímco Dr. Zahradník mluví o setkání  teologů  různých církví v Moskvě,  jehož se zúčastnil i  muž  "dvojí tváře" Michal Semín až v září 2014.

Putinem zorganizovaný "trucpodnik" se konal nejméně za půl roku po jeho setkání s papežem. Že by tam nebyla řeč o papežově odmítavém postoji k Bohorodičce  vzhledem k účasti pravoslavných popů si dovolím  ve vší úctě pochybovat.

Jak v Semínově tak Zahradníkově podání  jsem nenašel ani zmínku, možná
jsem špatně  hledal, což se v záplavě výživných myšlenek může stát. V tom
případě se omlouvám.

Kapitolou samou pro sebe, člověk by řekl Ding an sich, jsou Cinciovy Duše a hvězdy,
které řeší v přebohaté diskusi, co Sv. Otec řekl či neřekl o množení králíků a co nebo
koho tím myslel nebo nemyslel. Lavírování pana Semína mezi blogem TeDeum, blogem
D.O.S.T  a  Institutem sv. Josefa je pochopitelné a lze ze jen doufat, že sv.Otec
neměl na mysli pana Semína, o kterém je známo, že má deset dětí.

Milovaní, nevěřte každému vnuknutí, neboť  mnoho falešných proroků vyšlo do světa.

2 Tomáš Tomáš | 26. ledna 2015 v 10:42 | Reagovat

Papež se s ruským prezidentem setkal 25.11.2013 při oficiální návštěvě Říma, kde pobýval se 14 ministry. Setkání mezi 4 očima trvalo 35 minut. Audienci nebyl přítomen žádný zástupce pravoslavné církve. Přítomnost Ravassiho je spekulativní, mohl bavit Putinovu suitu.(upraveno podle ČTK, video z audience je dostupné na youtube)

3 Vratislav Vratislav | E-mail | 2. února 2015 v 16:48 | Reagovat

Zabručení nebo zabučení?

Když  pan Semín dostal tolik prostoru od Parlamentních listů, pro svůj článek

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Michal-Semin-Temne-zabruceni-Prazske-kavarny-359760

asi těžko bychom očekávali, že stejného prostoru by se dočkal i pan Halík, jehož se celá záležitost týká... Proto v rámci pokusu o jistou vyváženost se musíme obrátit ke konkurenci a to je v dané případě na katolický časopis Te Deum, s článkem PhDr P. Zahradníka nazvaným Michal Semín v Kremlu, který převzal web Monarchia Catholica.cz, odhalující nebývalé podrobnosti z postojů pana Semína, jako politika dvojí tváře. Tak kdo tady vlastně bučí a kdo pouze bručí?
http//monarchiacatholica.blog.cz/1411/michal-semin-v-kremlu

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!