Děti a biologická rodina v ohrožení – Budování obchodu s dětmi v českém prostoru - Kinder und Biologische Familie in der fatale Bedrohung - Aufbau der Kinderhandlung in Böhmen und Mähren

10. února 2015 v 16:52 | MC |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"


Nadpřirozený boj se odehrává i v přirozeném řádu
Pokud katoličtí tradiční monarchisté odsuzují a odmítají zvěrstva moderního světa na úrovni nadpřirozeného řádu, potom rovněž odmítají zvěrstva sekulární liberální demokracie na úrovni přirozeného řádu. Systematická a programová likvidace lidstva a nesmrtelných duší na nejrůznějších frontách probíhá v daleko intenzivním procesu než třeba za komunismu a nacismu, v systémech, které byly odsouzeny římskými pontifiky. Liberální demokracie (rovněž odsouzená římskými pontifiky) jako zlo pod Sluncem, se snaží vyhladit nejenom vzpomínku na Boha a Jeho Majestát, ničí jeho římskou Církev, ale rovněž útočí na lidskou přirozenost, aby ji totálně znetvořila. Útok na rodinu jako od Boha chtěnou a stvořenou instituci je prioritou/cílem ďábelských kohort a jejich lidských napomahačů. Gender ideologie, homosexualismus a oslava perverze je toho jasným důkazem.

Nelegitimní vláda a její snaha o likvidaci biologických rodin a jejich dětí

Jedním z těchto nástrojů likvidace rodin a jejich dětí se pomalu nastoluje i zde v zemích Koruny. Nelegitimní vláda chce prosadit opětovně nelegitimním způsobem (jak jinak, že!) další ze svých "zákonů". Blíží se "zákon o podpoře rodin, náhradní rodinné péči a systému ochrany práv dítěte", jehož jediným účelem je nejenom překlopit všechny děti (nacházející se v ústavní výchově) do pěstounské péče, místo, aby se se tyto děti vrátily do svých původních biologických rodin, pokud je to možné, ale rovněž se bude snažit děti nalézat (po vyčerpání dětí v ústavní výchově) v současných rodinách a "dokrmovat" náhradní rodinnou péči o další děti. Tentokrát odebírané z biologických rodin.

Je zde glorifikována náhradní rodinná péče před biologickou rodinou. Podobně jako v Norsku, či ve Velké Británii a jinde v dekadentní Západní Evropě.

Sociální inženýrství v praxi

Plácnete dítě jako rodič přes zadek, nebo ho budete slovně vést k pořádku a už se budoucí neziskový sektor začne pídit po odebrání dítěte z biologické rodiny. Dítě "polifruje" k pěstounům s tím, že se eliminuje jakýkoliv kontakt s biologickou rodinou na minimum. A tento trend nebude záviset na činnosti úředníků státní správy, ale třeba na udání, že děti nepřiměřeným způsobem vychováváte. Neziskový sektor, který bude rekrutovat nekvalitní pěstouny (nedej, Bože, pedofily!!, což také hrozí, protože není ani v současných přípravách pěstounů ochráněno, že nevyberete pedofila jako pěstouna, nebo homosexuála, či jiného úchyla) ve velkém počtu díky slibům o finančních bonusech, se nebude starat o kvalitu pěstounů, ale o počet dohod na výkon pěstounské péče mezi neziskovou organizací a pěstounem, které neziskové organizaci budou zajišťovat přísun finančních prostředků na činnost. Navíc dítě bude procházet třeba i několika pěstounskými rodinami za celý svůj život dospívání jako je běžným trendem v zemích dekadentní Západní Evropy. Bude se jim rozbíjet identita dospívajícího člověka takovým způsobem, že nebudou v dospělosti schopny být odpovědnými rodiči, natož vychovávat odpovědně své potomky. Proč? Protože nebude zajištěno stabilní rodinné zázemí pro skutečně "zdravý" vývoj dítěte. Norský systém ukázal, co je plodem: Breivik - asociál střílející do jiných lidí a mající fešácký kriminál.

Systém sociálně-právní ochrany (po novele "zákona" v roce 2012) novelou "zákona 359/1999 Sb.,
o sociálně-právní ochraně dětí", zavedl řadu pozitivních institutů, které napomáhají ochraňovat děti před sexuálním, či jiným zneužíváním, vedením zahálčivého a nemravného života a před jakoukoliv formou vykořisťování a týrání. Ale již stávající "novela" zákona o sociálně-právní ochraně dětí mění jednu podstatnou věc: neuvěřitelným způsobem zveličila úlohu pěstounské péče ve všech jejích třech formách a pěstouny vybavila neúnosným finančním zajištěním, které se má dostávat nejprve biologické rodině a až poté jiným formám náhradní péče o děti - přes pěstounství až k ústavní výchově. Každý zásah do rodiny jako systému ze strany státu je pro katolíky nepřijatelný. Už dnes se dostáváme do situace, kdy pěstounská péče nahrazuje biologickou rodinu, a neplní tak funkci pouze časově podmíněného opatření ve prospěch dětí - do doby než se budou moci vrátit ke svým biologickým rodičům, je-li to možné.


Blíží se rovněž totální demontáž stávající ústavní výchovy tak, jak ji známe. Všechna školská zařízení (dětské domovy, bývalé diagnostické ústavy atd.), zařízení zdravotního typu (kojenecké ústavy, dnes spíše ve formě dětských center atd.) budou převedena pod Ministerstvo práce a sociálních věcí. Třetina těchto zařízení, která jsou dnes velmi potřebná, protože umisťují děti (které náhradní rodinná péče nechce a biologická rodina je zpět převzít z různých důvodů nemůže), bude zrušena, či transformována do jiných "služeb", které nebudou na daném území a v daném čase potřebné. A teď si představte současného a budoucího pěstouna, který si vybírá své děti a chce modrooké, zdravé blonďaté dítě různého věku, nejlépe ve věku od 0 do 6 let. Pěstounská péče selhává ve všech krajích a je zbytečně dotována státem, místo, aby stát dotoval biologické rodiny a snažil se o udržení dětí ve svých rodinách.

Redakce Monarchia Catholica má díky několika krajským úřadům k dispozici teze "nového zákona", které již dnes (v obecném vyjádření) znamenají hrozbu pro rodinu jako celek.

Vítejte v liberálně-demokratickém pekle!
 


Komentáře

1 Pan Contras Pan Contras | E-mail | 12. února 2015 v 17:45 | Reagovat

Je nepochybně pěkné, že kritizujete demoliberální peklo, jen považuji za potřebné připomenout, že satanské praktiky tzv. juvenilní justice se u nás přiučují z tzv. legitimních monarchií - Británe a Norska, kde jsou v tom legitimističtí soudruzi daleko pokročilejší.

2 Monarchia Catholica Monarchia Catholica | 12. února 2015 v 18:23 | Reagovat

[1]: S Vaším názorem plně souhlasíme. Přesto pochybení jednotlivých monarchů a loutkových monarchií, byť legitimních a nefunkční postavení svědčící spíše o dekadenci takového typu monarchie ještě neznamená, že monarchie jako zřízení je špatná. Králové/Královny v těchto zemích jsou opravdu pouze loutkami liberální demokracie.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!