Maďarsko, děkuji! Magyarország,nagyon köszönöm

15. července 2015 v 19:37 | MC |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
Maďarská armáda začala na hranicích se Srbskem stavět plot. Ten má zemi ochránit před nekontrolovatelným přílivem nelegálních imigrantů. Plot bude 175 kilometrů dlouhý a 4 metry vysoký. Vojenští odborníci tvrdí, že plot bude stát za několik týdnů.
Jednotky maďarské armády začaly těžkými stroji upravovat terén. Práce začaly na okraji příhraniční obce Mórahalom. Redakce Monarchia Catholica děkuje maďarské vládě Viktora Orbána za stavbu plotu. Maďarsko správně rozpoznalo, že imigrační vlna je uměle vytvořená americkým Islámským státem ke zničení Evropy. Díky, země sv. Štěpána!!!! Musíme se bránit! Neustálé imigrační vlny do Evropy z Afriky a Asie jsou záměrným plánem zničení křesťanské Evropy. Minimálně už od konce II. světové války jsou liberálními demokraty (tzn. komunisty, socialisty, liberálními politiky) importovány do Evropy cizí národy a to pod rouškou falešného humanismu a otrokářského způsobu uvažování, který je podstatou kapitalistického systému, který má získat levnou pracovní sílu a zlikvidovat křesťanskou Evropu. A dnes? Evropa již není křesťanská, ale protikřesťansá a je na Bohu Všemohoucím, aby tuto situaci zvrátil, protože lidskými silami je to zhola nemožné.
 


Komentáře

1 Pan Contras Pan Contras | E-mail | 4. srpna 2015 v 12:40 | Reagovat

Zatím musím konstatovat, že Orbánova republika a prezident plebejů Zeman mají co do uprchlíku jasno na rozdíl od korunovaných hlav a značné částě upadlé liberální eurošlechty. Schválně, jestli Alžběta II. dřív umře, nebo začne nosit nikáb. :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!