Business Kapitula FSSPX - Obchod aneb Handel s principy začal? FSSPX Business Kapitel - oder besser - Handel mit Prinzipien beginnt?

16. srpna 2015 v 20:00 | MC+Non possumus |  Rozhovory mezi Římem a FSSPX - Gespräche zwischen Rom und FSSPX
Na začátku srpna 2015 došlo k tajné kapitule uvnitř Kněžského Bratrstva sv. Pia X., které se účastnil Generální představený Msgr. B. Fellay a představitelé jednotlivých distriktů, aby připravili konečnou fázi spojení FSSPX s modernistickým Římem ve smyslu Naukové deklarace z roku 2012. Výstupy této kapituly (čas sjednocení FSSPX s pokoncilní ZOO) nejsou redakci Monarchia Catholica známy. Doufejme, že se dostaneme k jasnějším zprávám. Jisté však je jediné, pokud jste znali Bratrstvo sv. Pia X., věrné linii a principům Msgr. Lefebvra, tak teď už na to zapomeňte. Mutace je zde. Indult přichází a s ním osobní prelatura ve stylu OPUS DEI. Vítejme FSSPX v Indultu!
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!