Dvě ukázky republikánského vládnutí III.

14. března 2016 v 19:22 | svetkolemnas.info a http://megazine.cz/2016/03/pokud-je-to-pravda-nastane-sok-rozdeleni-csfr-v-roce-1992-je-pravdepodobne-neplatne/ |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
Ukázka druhá
z http://megazine.cz/2016/03/pokud-je-to-pravda-nastane-sok-rozdeleni-csfr-v-roce-1992-je-pravdepodobne-neplatne/

Přátelé, vypadá to, že žijeme v neexistujících republikách a že všechno, co politici napáchali od takzvaného rozdělení v roce 1992 je neplatné. Česká a Slovenská Federativní republika fakticky nikdy nezanikla, protože, cituji:
Federální shromáždění České a Slovenské Federativní Republiky se usneslo na tomto ústavním zákoně:
ČL. 1
(1) V referendu mohou být předloženy občanům České a Slovenské Federativní Republiky k rozhodnutí zásadní otázky formy státoprávního uspořádání České a Slovenské Federativní Republiky.
(2) O návrhu na vystoupení České republiky nebo Slovenské republiky z České a Slovenské Federativní Republiky lze rozhodnout jen referendem.
Konec citace.
Pokud referendum neproběhlo, rozdělení bylo nezákonné a existence ČSFR trvá, nejsme tudíž členy EU, nejsme členy NATO.
Co vy na to? Je to úmysl nebo nepořádek?

Konec citace.
Pokud referendum neproběhlo, rozdělení bylo nezákonné a existence ČSFR trvá, nejsme tudíž členy EU, nejsme členy NATO.
Zdá se, že demokratičtí politici se drží upravené zásady císaře Fridricha Barbarosy, že právo má nos z vosku a mocní železnou pěst, aby ji vztáhli, kam se jim zlíbí. Ústavní zákon 327/1991 Sb. se neobtěžovali politici ani zrušit, ani jej nehradili Ústavním zákonem o zániku České a Slovenské Federativní Republiky č. 542/1992 Sb. Vyšší síla tohoto ústavního zákona je teoreticky dána pouze tím, že je pozdější než ústavní zákon o referendu č. 327/1991 Sb., když věcně jsou oba zákony speciálními zákony, řešícími zánik Československa (resp. České a Slovenské Federativní Republiky).
Námitkou, pravděpodobně účinnou, proti větší síle pozdějšího zákona může být skutečnost, že zákon z roku 1991 řeší postup zániku federace, kdežto zákon z roku 1992 toto rozdělení provádí, aniž by byl dodržen ústavním zákonem stanovený postup a že tedy nejde o zákony věcně shodné.

Odkazy:
· https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1991-327

· Předpis č. 327/1991 Sb., Ústavní zákon o referendu, ze dne 18.07.1991
 


Komentáře

1 Bohumil Šourek Bohumil Šourek | E-mail | 16. března 2016 v 9:58 | Reagovat

Viz můj komentář k 1. části

2 Pan Contras Pan Contras | E-mail | 26. dubna 2016 v 11:18 | Reagovat
3 Monarchia Catholica Monarchia Catholica | 27. dubna 2016 v 16:12 | Reagovat

[2]:Ale no tak, pane Contras, podléháte liberálně demokratickému mainstreamu. To byli hlavně dezertéři a ti, kteří podporovali aktivně, či pasivně partyzánské hordy a zpronevěřovali se katolickému učení o spravedlivé válce, která jasně definuje, že v době války proti sobě mají bojovat pouze uniformovaní vojáci. Navíc před tím než byli zastřeleni, všichni měli možnost přijmout svaté svátosti od kněží - Feldkurátů a protože válečné právo je jiné než právo, které je v dobách míru, byli po zásluze zastřeleni. Dezertéři, partyzáni jsou vždy po zásluze potrestáni smrtí a není to nic proti katolické morálce. Nejvyšší tresty budou ve výkonu válečného práva vždy padat absolutně. :-D Hlavní úlohou kněží je, aby tyto darebáky připravili na Věčnost.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!