Modlitební výzva kardinála Burkeho - Útok na nebe!

5. března 2016 v 18:11 | http://www.lumendelumine.cz/index.php?page=vyzva-k-modlitbe-za-cirkev |  Katolická Církev - Katholische Kirche
Převzato ze stranek http://www.lumendelumine.cz/index.php?page=vyzva-k-modlitbe-za-cirkevDoporučení Monarchia Catholica k výzvě kardinála Burkeho. Jaké úmysly ještě připojit?

Modleme se růženec i za obrácení modernistického Říma ke katolické Tradici, včetně Svatého Otce, za záchranu odkazu Msgr. Marcela Lefebvra, které je od roku 2012 znevažováno od samotných kněží FSSPX, kteří zapomínají nebo relativizují varovný hlas svatého arcibiskupa při jednání s Římem, který ztratil víru.
 


Komentáře

1 Paul Max Paul Max | E-mail | 6. března 2016 v 1:00 | Reagovat

Možná nebude příli korektní, když zde napíši, že ne vše co publikují weby "odporu" jsou texty ,za které bych se chtěl postavit. Zkrátka bych to tak "dramaticky" s FSSPX neviděl. Víc hlav, víc názorů. Nicméně je třeba diferencovat věci skutečné a věci, které si někdo myslí a nebo tvrdí. Pravda vás osvobodí. Bohužel, Bohudík!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!