Pochod pro život 2016 - Pochod pro ďábelskou Revoluci? Marsch für das Leben – Marsch für die teufliche Revolution?

13. dubna 2016 v 18:54 | MC |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"
Tento rok, podobně jako v minulých letech, probíhá mimo jiné v Praze již tradiční Pochod pro život. Není určitě na místě ho nazývat tradičním, protože jím nikdy nebyl. Ale opakuje se pravidelně. Člověk by očekával, že na Pochodu pro život budou přítomní zvláště katolíci, tj. lidé, kteří jsou pokřtěni v katolické víře a jsou v ní i také vychováváni a chápou, že potrat je vražda. A to se týká nejenom laiků, ale zvláště duchovních. Bohužel po II. Vatikánském koncilu a po nástupu odsouzeného modernismu sv. Piem X. mezi duchovní, se i Pochod pro život každým rokem dostává do neřešitelných dilemat, kterých si organizátoři nejsou vůbec vědomi, nebo je dokonce snad naprosto ignorují a to záměrně. O tom, že se organizátorům pomalu vymyká ideologická stránka celého podniku, svědčí skandál, který se udál tento rok při výše zmíněném Pochodu pro život. Jak daleko jsou naši preláti od skutečně katolického pochopení morálního učení Církve i od chápání biskupského úřadu jako takového, ukazuje konfrontace účastníka Pochodu pro život, s biskupem Radkovským. Neo-marxismus pomalu proniká i na Pochod pro život a to v biskupském hávu? Uveřejňujeme v plném znění zprávu o této události.
"Když jsem dorazil na Pochod pro život, kardinál Duka a biskup Radkovský šli vstříc televizním kamerám a já jsem poklekl, abych políbil kardinálův prsten. On mi to dovolil, ale s výhradou: "Prosím Vás, ne!!" Druhý z biskupů šel vstříc televizním kamerám a jeho štábu. První k rozhovoru se štábem šel kardinál Duka. Já jsem se postavil se svým transparentem (na jedné straně: "Potrat je vražda" na druhé straně - "Manželství = Muž + Žena - Stop EU Evil") do záběru kamer, neboť mí přátelé na pochodu mi to poradili a byl to dobrý nápad, aby můj transparent zachytily televizní kamery. Tedy jsem pohnul transparentem tak, kam se otáčela kamera televize, tak aby můj transparent zachytila. K interview šel druhý biskup, ale někdo požádal jiného "katolíka", účastníka pochodu pro život, aby vlajkou "ČR Hnutí pro Život" zastínil můj transparent. Ale manévrováním s transparentem jsem se snažil zůstat stále
v zaměření kamer. Po skončení interview vykročil biskup Radkovský směrem ke mně a já jsem rovněž vykročil směrem k němu, abych poklekl a políbil jeho biskupský prsten. On násilně škubl rukou zpátky, abych ji nemohl políbit a rychle mi udělal kříž na čelo. A hned dodal: "Tohle se nedělá!" Odpověděl jsem: "Tohle se dělá (políbit prsten)! Je to naše tradice a vy jste biskup." A potom začal komentovat můj transparent a prohlásil, že je to příliš negativní a nemilosrdné, takhle psát o potratu. Ale já jsem odpověděl: "Vaše Excellence, ale tohle je pravda. Potrat je vražda." Biskup dále pokračoval: "Jak můžete být tak nelaskavý a nespravedlivý v roce Milosrdenství. Dovolte mi něco říci, nikdy jste nebyl kněz, který tráví mnoho hodin ve zpovědnici jako já. Neznáte bolest těchto žen. Musíme být pozitivní a říkat vše pouze v pozitivním duchu jako že děti jsou naše budoucnost, naše naděje a ne nosit negativní transparenty, jak to děláte vy." Odpověděl jsem: "Vaše Excellence, moje matka sama podstoupila dobrovolný potrat a já si velmi dobře pamatuji, jak často plakala, když se kála a dělala zadostiučinění. Bolest je prvním krokem ke kajícnosti
a zadostiučinění. Ale realizovat potrat zůstává vraždou. Nevěřím ve falešné milosrdenství jako papež František." Biskup odpověděl: "Už dost, nebo Ti dám pár facek." Odpověděl jsem: "Dobře, Vaše Excellence, budu je považovat za pokání. Ale věřte, že já už jsem byl biřmován." (Pozn. redakce pro nekatolíky: při biřmování se uděluje biřmovanci při obřadu symbolická facka, aby biřmovanec něco ve svém katolickém boji za víru vydržel.) Pochopil vtip a rozčilený ode mě odešel. A ještě jsem mu stačil říci: "Vaše Excellence, jste liberál." Následně jiný liberální laik se snažil můj transparent opětovně překrývat, ale kamery již nebyly v tu chvíli v provozu. Řekl jsem mu: "Co to děláš? Napsal jsem na transparent pravdu. Jsi proti Pravdě? Transparent je křesťanský a je Tvá vlajka křesťanská?"
Liberál namítl: "Je to falešná informace. Proč je EU zlem? Nesouhlasím."
Katolický kněz, který mě od počátku podporoval s mým transparentem, se dal do diskuze
s tímto mladým liberálem a vysvětlil mu, proč je EU zlem. Po diskuzi jsem řekl liberálovi: "Podívej se, bratře, nebuď naštvaný. Vidím podle Tvého trička, že jsi katolík, takže jsme bratři." On odpověděl: "Nemohu říci, že jsme bratři. Ty šíříš nekřesťanskou myšlenku."
A v tuto chvíli pochod začal a my jsme se za modlitby růžence hnuli z místa a před námi šel kříž."
Dalším problémem Pochodu pro život je jeho podpora České republice, potažmo Československé republice, neboť nad hlavami účastníků vlají zednářské vlajky Revoluce, která dovolila, že potrat je něco legitimního. Bohužel organizátoři bojují za práva nenarozeného života, ale pod praporcem Revoluce a zednářské vlajky. Je to podpora liberálního a demokratického režimu, který odsoudili papežové v 19. a 20. století a tito lidé s ním vyjednávají, místo aby se proti němu postavili. Je to selhání organizátorů, selhání biskupů, kteří se nedokázali vymanit z liberálně-demokratického pekla a myslí si, že mohou s ním vyjednávat a dosáhnout zrušení pro-potratářské politiky státu, který navíc je nelegitimní.
A to nejenom z pohledu katolického monarchisty, ale hlavně i z pohledu revolučního republikána. Podporují onen spletenec anarchie, politické korupce a nesmyslu zvaného "Lidská práva".
Ale hlavně, že tam jsou kamery, viďte občane, nebo Excelence Radkovský? To už je otázka, kým vlastně jste. Bohužel nám chybí sv. Mikuláš, aby se s Vámi vypořádal jako s heretikem Ariem na koncilu v Niceji.
Katolíkům se nedoporučuje podporovat Pochod pro život pro budoucí roky. Na Pochodu pro život totiž pravděpodobně nenajdete to, pro co byl založen: katolický (jiný neexistuje) boj proti potratům jako vraždě. STOP HNUTÍ PRO ŽIVOT!

Podpořte petici za rodinu. Klikni na logo.
 


Komentáře

1 Paul Max Paul Max | E-mail | 13. dubna 2016 v 22:21 | Reagovat

Pan Radkovský je stará bolševická struktura o níž je známo spoustu vskutku nechutných jidášských činů. Ať už je to prodej mnoha farních budov v Karlovarském kraji pro účely hampejzů, čehož si všiml i naivní sudetoněmecký tisk, stejně jako další horodovsko-stalinistické praktiky vylikvidování slušných kněží z vlastní diecéze. Jidáš byl zrádce, Radkovský je zrádce, každému tedy co jeho jest.
Pán Bůh nezůstane nikomu nic dlužen. Radkovský do času, Bůh na věky. :-D

2 Vratislav Vratislav | E-mail | 16. dubna 2016 v 20:45 | Reagovat

Jaký závěr k tomuto článku udělala anonymní redakce Národního sjednocení. cz není bez zajímavosti zveřejnit:
"Katolíkům se nedoporučuje podporovat Pochod pro život pro budoucí roky. Na Pochodu pro život totiž nenajdete to, pro co byl založen: katolický (jiný neexistuje) boj proti potratům jako vraždě. STOP HNUTÍ PRO ŽIVOT!"

3 JM JM | E-mail | 4. května 2016 v 7:40 | Reagovat

Ano, tradicionalisté jako vy by logicky měli dělat toto. Doufám že už to dávno děláte, nechcete-li být pokrytci:

http://jakubmoravcik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=493809

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!