Modlitební akce proti Gender ideologii a ratifikaci Istanbulské Úmluvy! Kampf und Gebetsliga gegen Gender Ideologie und die Istanbul-Konvention!

13. srpna 2018 v 20:57 | MC |  Politika a republikánské "vládnutí" - Die Politik und die Republikanische "Regierung"


Podporujeme tradiční rodinu! Wir unterstützen Familien!

Vážení přátelé,
jistě se k vám dostaly informace o plánovaném hlasování o Istanbulské Úmluvě v Parlamentu ČR (pravděpodobně září 2018). Úmluva vytváří prostor pro zpochybnění základních společenských daností, tradičního pojetí rodiny jako spojení muže a ženy, kteří vychovávají své děti a její přijetí by mohlo vést k zavedení perzekuce nad všemi, kteří nebudou souhlasit s gender ideologií. Příklady ze zahraničí jsou toho odstrašujícím dokladem! Proto si po prostudování zmíněné Úmluvy uvědomujeme VELIKOST HROZÍCÍHO NEBEZPEČÍ PRO NAŠI ZEMI.

Prosme společně nebeského Otce o požehnání pro naši vlast, rodiny a křesťanské hodnoty!!!

Monarchia Catholica vyzývá všechny katolíky ke každodenní modlitbě 1x celého sv. Růžence (tj. 5 desátků) na úmysl zastavení ratifikace Istanbulské Úmluvy a to od 15. 8. - svátku Nanebevzetí Panny Marie až do 14. 9. - svátku Povýšení svatého Kříže. Rovněž vyzývá všechny tradiční katolické kněze za sloužení svatých mší na tento úmysl odvrácení této hrozby.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Unsere Positionen/ Naše pozice:Monarchia Catholica fördert Union der Vertriebenen und Aussiedler und Süd-Tiroler Kampf für die Selbstbestimmung.
Monarchia Catholica podporuje Unii všech nespravedlivě vyhnaných a právo na sebeurčení Jižního Tyrolska!